Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 569 of /mnt/data/accounts/t/tonyk/data/www/internetovareklama.cz/includes/menu.inc).

Kvalitní firemní web

Nezávislý redakční systém

Pro dlouhodobý bezproblémový provoz firemního webu je nutné použivat kvalitní redakční systém, který bude nezávislý na dodavateli webu. Proto používáme open source redakční systém Drupal CMS, jehož výhodou je stabilní jádro a snadná rozšiřitelnost pomocí řady volně i komerčně dostupných modulů. Šíře aplikačních možností, dělá z Drupalu jeden z nejlepších redakčních systémů současnosti.

Výhod pro zákazníka je hned několik.Samotný CMS systém je zdarma a zákazník platí pouze za implementaci a údržbu. Zákazník získává plný přistup ke zdrojovým kódům webu a v případě nespokojenosti se stávajícím webmasterem jej může snadno vymenit. U open source aplikací je totiž velmi snadné najít si nového správce webu a v případě CMS Drupal naleznete seznam specialistů na adrese: http://drupal.org/drupal-services.

Správa obsahu firemních webových prezentací

S ekonomickou stagnací došlou i k omezení stavu zaměstnanců v marketingu. V řadě menších a středních firem, tak vznikla situace, že o firemní webovou prezentaci se nikdo nestará, web je neaktualizovaný, plný neplatných technických informací a neplní svoji funkci. Rok staré novinky vzbuzují zdání, že ve firmě se nic neudálo a patička webu s copyrightem z roku 2010, taky moc důvěryhodnosti nepřidá. Než takový web, to raději žádný, rozhoduje v takové chvíli nejeden CEO a zbavuje se tak jedné z posledních možností levné a účinné komunikace se zákazníky.
Těmto firmám nabízíme službu externího marketéra, který nejenom zajišťuje běžné úpravy aktualizace webu, ale je také schopen vytvářet nový originální a čtivý obsah.

Lokalizace webů nadnárodních korporací

Jste nadnárodní korporace a zvažujete jak naložit se svým neaktuálním českým webem? Není nic snazšího než jej svěřit do naší správy. Za atraktivní ceny zajistíme pravidelnou správu a údržbu obsahu. Jsme připraveni komunikovat s marketingovým oddělením Vaší centrály a získané materiály odborně přeložit z angličtiny nebo němčiny do češtiny.